Субота, 13.04.2024, 17:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна  Мій профіль Вихід Вхід                                                                               
Про ЦБС
Користувачам
Статистика

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Європа-це ми
BookCrossing
Наші партнери
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Пошук

Проект «Бібліотека + громада = творці змін в місцевій економіці»

     Конкурс проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами проводиться Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в рамках програми «Бібліоміст» (www.bibliomist.org). В конкурсі можуть брати участь всі публічні бібліотеки України. Метою програми «Бібліоміст» є розбудова сучасної системи публічних бібліотек в Україні шляхом:
  • запровадження технологій у понад 1600 публічних бібліотек з тим, щоб громадяни могли отримати кращий доступ до інформації;
  • навчання бібліотекарів користуватися новими технологіями з метою надання кращих послуг користувачам; відкриття 25 нових тренінгових центрів для бібліотекарів усієї країни;
  • допомога у розвитку організаційної спроможності Української бібліотечної асоціації (УБА) для захисту інтересів бібліотек та бібліотекарів;
  • сприяння визнанню з боку уряду істотної ролі бібліотек та бібліотекарів для суспільства.

     Мета конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами полягає у виробленні та підтримці нових, унікальних, непересічних ідей у бібліотечному середовищі, які допоможуть перетворити бібліотеки на затишні й комфортні місця для навчання, використання комп’ютерів та Інтернету, тим самим надаючи можливість окремим особам і всім громадам досягати своїх цілей.

      Враховуючи потужний транзитний потенціал міста задля місцевого економічного розвитку, Мелітопольська міська бібліотека ім. М.Ю. Лермонтова прийняла участь в «Конкурсі співпраці бібліотек з місцевими громадами» (малі гранти) від програми «Бібліоміст» та стала переможцем проекту «Бібліотека + громада = творці змін в місцевій економіці».

     В рамках цього проекту передбачалося створити ефективну систему промоції інвестиційного та туристичного потенціалу міста шляхом розробки та безкоштовного системного розповсюдження серед гостей міста та транзитних туристів інвестиційно-туристичної мапи м. Мелітополя.

    13 жовтня 2011 р. об 11.00 годині в Палаці культури ім. Т. Шевченка відбулась офіційна прес-конференція для громадськості та була представлена інвестиційно-туристична мапа міста Мелітополя.
 
    Згідно з умовами проекту інвестиційно-туристична мапа буде розповсюджуватись безкоштовно серед транзитних туристів міста Мелітополя.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      21 – 22 травня 2012 року у м. Києві в приміщеннях Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім” та Національної парламентської бібліотеки України Мелітопольська ЦМБ ім. М.Ю. Лермонтова прийняла участь в  Ярмарку бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади».
     На Ярмарку центральна бібліотека продемонструвала експозицію проекту «Бібліотека + громада = творці змін в місцевій економіці» та презентувала його у новому форматі Печа-куча (коротка доповідь) http://www.slideshare.net/olenabashun/ss-13057327 .

Сайт створений при підтримці ЕГФ ЗНУ в м.Мелітополі