Субота, 18.05.2024, 12:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна  Мій профіль Вихід Вхід                                                                               
Про ЦБС
Користувачам
Статистика

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Європа-це ми
BookCrossing
Наші партнери
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук

Проект «Відпусти книгу на свободу. Буккроссінг в Мелітополі»

«Відпусти книгу на свободу: BookCrossing в Мелітополі»
 
  
     У квітні 2012 року Мелітопольська ЦБС стала учасником програми Британської Ради «Активні Громадяни» та отримала грант на реалізацію проекту соціальної дії «Відпусти книгу на свободу. Буккроссінг в Мелітополі».
     
«Активні Громадяни» — програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Ця міжнародна ініціатива охоплює низку країн Європи, включаючи Україну.

   Мета програми полягає у підтримці соціальних змін і сталого розвитку шляхом створення і розвитку мережі лідерів, які є рушіями реформ у своїх громадах.
   Програма працює з представниками багатьох секторів, включаючи неурядові організації і органи місцевої влади задля підтримки ініціатив, спрямованих на розвиток громад і міжкультурне порозуміння.
    «Відпусти книгу на свободу: BookCrossing в Мелітополі» - проект націлений на підвищення інтересу до читання книжок у мешканців міста Мелітополя в якості альтернативи їхнього дозвілля через застосування технологій всесвітньо відомого громадського руху BookCrossing шляхом створення відповідної інфраструктури для вільного обміну книжок, створення сектору BookCrossing у бібліотеці ім. М. Горького.
   Організаторами і партнерами проекту виступають Благодійна організація «Мелітопольське агентство регіонального розвитку», Централізована міська бібліотечна мережа, Управління освіти Мелітопольської міської ради, Телерадіокомпанія «Мелітополь», Мелітопольська міська рада.
 
  BookCrossing – це не лише вільний обмін книгами. Це сприятливе середовище для виникнення нових соціальних зв’язків між читачами (нові власники книжок зможуть дізнатися про старих власників, через соціальні мережі можуть спілкуватися з ними та подякувати їм, а також ділитися про свої враження у спеціальних групах BookCrossing Melitopol у відомих соціальних мережах.
Крім того, цей проект має додатковий економічний та екологічний аспект, оскільки він заохочує використовувати одну книжку багатьма людьми, що буде сприяти збереженню природних ресурсів нашої планети.
Тож завдяки реалізації цього проекту мешканцям міста буде надано практично безкоштовний доступ до цікавих книжок, які навіть можна отримати у власність, що в свою чергу призведе до підвищення рівня зацікавленості мешканців міста до читання книжок, підвищення ролі бібліотек в житті громади та числа відвідуваності публічних бібліотек, створення нових соціальних зв’язків між людьми.
  
  20 лютого 2013 р. в приміщенні міської бібліотеки ім. М. Горького відбулася презентація проекту «Відпусти книгу на свободу. Буккроссінг в Мелітополі».


Сайт створений при підтримці ЕГФ ЗНУ в м.Мелітополі