Масляна – добре і яскраве, а найголовніше – смачне свято, яке полюбляють, як дорослі, так і діти! Бібліотека "Мальвіна" також приєдналася до святкування Масляного тижня, впродовж якого на юних відвідувачів дитячої бібліотеки чекали виставки, ігри та смачні млинці.
18 лютого в рамках недільного арт-майданчику «Всякому серцю любов та тепло» у читальному залі пройшло свято «Смачні та веселі млинці на Масляну». Маленькі відвідувачі арт-майданчику познайомилися з історією та традиціями свята, згадали відомі приказки та прислів’я про Масляну та подивились цікавий мультфільм.
![](/_nw/14/s37539959.jpg)
Кульмінацією свята стала дегустація головного атрибуту свята - млинців. У цей день у бібліотеці можна було відчути аромати духм'яного чаю, запашного меду та домашніх млинців, якими гостинно пригощали бібліотекарі.
![](/_nw/14/s15006923.jpg)
Діти добре провели час та отримали заряд оптимізму та гарного настрою.
![](/_nw/14/s14702783.jpg)
15 лютого зі смачними млинцями та цікавими розвагами дитяча бібліотека завітала в гості до вихованців школи-інтернату "Гармонія".
![](/_nw/14/s00928815.jpg)
У цей день дітей чекали цікавинки про Маслянний тиждень, веселі ігри, танці, пісні, вікторини, куштування млинців з запашним чаєм. Особливо сподобалась дітлахам театральна сценка, у якій Млинець рятував Весну від злючої Баби-Яги.
![](/_nw/14/s85639422.jpg)
А наприкінці діти разом з дорослими спалили солом’яне опудало, проводжаючи зиму, та бажаючи весні бути теплою та родючою. Позитивна енергетика передавалася один одному.
Діти подякували бібліотекарям за веселу святкову програму та смачне чаювання.
![](/_nw/14/s85200828.jpg)
|