До Дня Соборності України в читальному залі дитячої бібліотеки «Мальвіна» пройшов урок державності «Моя Україна – єдина країна». Учасниками заходу стали п’ятикласники мелітопольської спеціалізованої школи №23.
![](/_nw/13/s29058428.jpg)
«Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»,– говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.
В рамках зустрічі діти дізнались історію виникнення свята Дня Соборності, відповідали на запитання про традиції, символи та обереги українського народу, згадували видатних людей, що творили історію нашої держави.
![](/_nw/13/s26066157.jpg)
Особливо сподобався школярам майстер-клас з виготовлення українського оберегу - ляльки-мотанки «Нерозлучники» від майстрині Юлії Болбат, керівника гуртка «М’яка іграшка» Палацу творчості дітей та юнацтва.
![](/_nw/13/s73542350.jpg)
Мініатюрні лялечки «Нерозлучники» - символи вірності та взаємного кохання, обереги миру та злагоди у родині.
![](/_nw/13/s92167946.jpg)
Ознайомитись з традиціями та культурою українського народу можна у читальному залі бібліотеки, де представлено відкритий книжковий перегляд «Ми разом! Ми одна країна!».
![](/_nw/13/s35237426.jpg)
|