29 травня в дитячій бібліотеці «Мальвіна» в Клубі сімейного дозвілля «HappyLand» діти разом з батьками взяли участь у сімейному турнірі з логічно-розвивальних ігор «Піратський квест».
![](/_nw/14/s79605182.jpg)
Цього дня на школярів та їх батьків чекали пригоди, ігри, конкурси та розваги. Атмосфера у молодшому читальному залі була весела та дивовижна. Батьки та дітлахи були в захваті від тематично прикрашеної зали, в якій розмістилась різноманітна «піратська» атрибутика.
![](/_nw/14/s77307056.jpg)
На початку турніру кожен з учасників отримав нове ім’я, що чудово личить справжньому піратові, з’їв черв’яка та прийняв клятву, поклявшись завжди допомагати своїй команді.
![](/_nw/14/s38499619.jpg)
Хлопчики та дівчатка швидко вирішували завдання, спритно відповідали на різноманітні запитання та збирали загублені фрагменти карти скарбів. Надзвичайно захопливими для школярів виявилися розмальовки по крапкам, в яких були заховані таємні зображення.
![](/_nw/14/s66710896.jpg)
Закінчився сімейний турнір знахідкою скарбу, цікавою фотосесією, врученням дипломів піратів та спілкуванням у доброзичливій атмосфері, сповненій щирих посмішок та приємних вражень.
![](/_nw/14/s95357312.jpg)
Наприкінці зустрічі бібліотекарі підбили підсумки виставки творчих робіт «Майструю своїми руками». Найактивніші учасники отримали почесні грамоти.
![](/_nw/14/s73907410.jpg)
Відкриття Клубу стало можливим завдяки участі мелітопольської громади в Проекті «Сприяння відбудові та сталому розв`язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування ЄС.
|