Мелітопольський міський центр зайнятості та Централізована бібліотечна система продовжують допомагати старшокласникам у виборі майбутньої професії. У рамках спільного проекту щодо профорієнтації учнівської молоді «Твоя кар’єра – у твоїх руках» 7 квітня на базі бібліотеки ім. Маяковського організовано та проведено тренінг-семінар «Шлях у доросле життя».
Участь у заході взяли старшокласники Мелітопольської загальноосвітньої школи I-III ст. №7, педагоги, представники вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста. Присутні на заході потенційні абітурієнти мали можливість поспілкуватися з представниками трьох навчальних закладів міста: Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького, Мелітопольського училища культури та Мелітопольського вищого професійного училища.
Кожен представник підготував відеопрезентацію свого навчального закладу. Діти із зацікавленням слухали інформацію та ставили питання.
![](http://melitopolbiblio.ucoz.ua/_nw/6/s45200061.jpg)
Фахівець з профорієнтації міського центру зайнятості Ірина Волкова поінформувала хлопців та дівчат про послуги служби зайнятості, складові вибору майбутньої професії, перспективи сучасного ринку праці.
![](http://melitopolbiblio.ucoz.ua/_nw/6/s31811725.jpg)
Протягом заходу діти разом з бібліотекарями «будували» дерево професій: хтось вже точно знав, ким би хотів стати, для іншого процес пізнання себе тільки розпочинався. Отже, спільна робота центру зайнятості, міських бібліотек та навчальних закладів міста якраз і покликана надати можливість учням замислитись над професійним самовизначенням та подальшим успішним працевлаштуванням.
|