3 січня дитяча бібліотека «Мальвіна» запросила до «Новорічного серпантину» вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
У просторі АРТ-майданчику «Всякому серцю - любов та тепло» для дітей було організовано майстер-клас «Різдвяний оберіг – мішечок добробуту».
![](/_nw/13/s30689844.jpg)
Вихованці центру власноруч виготовляли свій оберіг, який захистить від негараздів, біди та небезпеки. Продовжуючи тисячолітні традиції наших предків, діти використовували природні матеріали: гречку, як символ тепла, горіх - для добробуту, а квасолю – для достатку. Наші прадіди вважали, що найкращий оберіг - це композиція, зроблена своїми руками з добрими думками і гарним настроєм. За програмою «Новорічного серпантину» хлопчиків та дівчат чекали пізнавальний 3D-фільм «Підводний світ» та солодке чаювання.
![](/_nw/13/s53653420.jpg)
Цього дня постійні відвідувачі молодшого читального залу бібліотеки також мали змогу взяти участь у святковій програмі «Новорічного серпантину».
![](/_nw/13/s91778665.jpg)
Завдяки майстер-класу з виготовлення оригінальних гірлянд новорічна ялинка отримала ще один яскравий подарунок - сніговиків з кольоровими паперовими сніжинками.
![](/_nw/13/s70143209.jpg)
По закінченні творчого заняття діти переглянули мультфільм «Лускунчик та Мишачий король».
![](/_nw/13/s73829950.jpg)
Запрошуємо усіх дітей у гості до дитячої бібліотеки на новорічних канікулах! Ви весело проведете свій час та добре відпочинете.
![](/_nw/13/s51204059.jpg)
|