Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята: це і День Матері, і Міжнародний день сім’ї. А отже є привід зібратися всією родиною і влаштувати празник.
Саме так і вчинили працівники бібліотеки ім. М. Горького, запросивши на сімейний вікенд під назвою «Острів радості – родина» дітлахів 1-В класу ЗОШ № 14 та їхніх батьків.
![](/_nw/14/s58773888.jpg)
Декілька сімей, серед яких і внутрішньо перемішені особи, скористалися нагодою стати гравцями пізнавально-розважальної програми. Командам було запропоновано «помірятися силами» у різноманітних вікторинах та конкурсах, де вони проявили спритність, кмітливість, швидкість та інші свої якості.
![](/_nw/14/s97724444.jpg)
Цікаві завдання були націлені на вміння працювати і відпочивати разом, допомагати та довіряти один одному, а глядачі – підтримували своїх друзів гучними оплесками.
![](/_nw/14/s03280929.jpg)
Сімейні команди складали прислів'я про сім'ю, розгадували за допомогою вболівальників ребуси. Але найбільший успіх мали конкурси «Мій дім – моя фортеця» та «Суп з цукерок».
![](/_nw/14/s87278375.jpg)
Завершився вікенд пісенним подарунком "Моя родина - Україна" від юних учасників програми.
![](/_nw/14/s47817555.jpg)
Переможці і учасники веселого ігрового марафону отримали грамоти та заохочувальні призи. Зустріч подарувала дорослим і дітям багато приємних та кумедних хвилин.
Сімейний вікенд «Острів радості – родина» відбувся в рамках реалізації Проекту «Сприяння відбудові та сталому розв`язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування ЄС.
|