15 жовтня в читальному залі бібліотеки ім. М. Лермонтова на гостей чекали ненудні сутінки.
![](/_nw/8/s73784968.jpg)
Всіх, хто того вечора завітав у бібліотеку, зустрічала дівчинка Аліса - героїня відомої казки Льюїса Керролла «Аліса в Країні Див». Під час знайомства гостей з Алісою з’явився ще один казковий персонаж – Білий Кролик в капелюсі та в білих рукавичках, який дуже поспішав на бал до Червоної Королеви. І, звісно, новостворені мандрівники вирішили поспішити за ним та з головою поринули у країну пригод. По-перше, щоб пролізти в маленьку нору їм довелося зменшитися за допомогою «чарівного» соку, а потім - збільшитися, завдяки «казковій» цукерці.
Загалом на шляху до Королеви мандрівникам довелося зустрітися з Чеширським Котом, який провів конкурс на найчарівнішу посмішку, відвідати казковий кінотеатр, на сеансі в якому довідатися про автора казки «Аліса в Країні Див» та історію написання твору.
![](/_nw/8/s35160367.jpg)
Веселі друзі Тру-ля-ля та Тру-лю-лю за допомогою «найчарівніших танцюристів» провели з гостями бібліотеки майстер-клас «Джига-дрига», а не менш веселі приятелі Шалений заєць та Капелюшник влаштували для гостей конкурс «Чаювання».
![](/_nw/8/s53556506.jpg)
Після вікторини мандрівники мали честь стати перед грізні очі Червоної Королеви, яка весь час намагалася комусь відтяти голову. На щастя мандрівників, у Ката того вечора був вихідний, тож все закінчилося добре.
![](/_nw/8/s73304278.jpg)
Вінчало кінець чудового мандрування знайомство всіх присутніх з Білою Королевою, яка запросила гостей до столу з печивом та цукерками.
![](/_nw/8/s35364032.jpg)
Так, за чаюванням мандрівники остаточно повернулися з Країни Див до нашого часу, залишивши на пам'ять від ненудних сутінок подарунки, призи та гарний настрій.
![](/_nw/8/s50291438.jpg)
|