30 вересня 2016 року бібліотека ім. Т. Шевченка святкувала свій 55-річний ювілей. На сьогодні - це культурно-дозвіллєвий, інформаційно-просвітницький заклад, який займає помітне місце у житті мікрорайону та серед його дорослих мешканців.
55 років - це серйозна дата, це той вік, коли можна підбивати певні підсумки. Адже в історії цієї бібліотеки чимало чудових сторінок. Високий професіоналізм працівників книгозбірні, сумлінну працю на ниві розвитку бібліотечної справи було відзначено Почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області.
У цей святковий день дуже приємно було колективу бібліотеки-ювіляра одержувати вітання від своїх колег та друзів. Щирі слова подяки та привітання прозвучали від директора Мелітопольської ЦБС Інни Сергіївни Єфименко.
![](/_nw/8/s97863571.jpg)
Привітати ювілярку прийшов кандидат географічних наук, доцент Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького Микола Володимирович Крилов.
![](/_nw/8/s93292172.jpg)
В ювілей святого Храму книги з найліпшими побажаннями та подарунками завітали й колеги, ті хто завжди радіє перемогам та завжди підставить дружнє плече.
Окрасою зустрічі стало музичне вітання солістки народного ансамблю «Джерела» Альони Гетманської.
У цей знаменний день особливо приємно було бачити в гостях колишнього директора Мелітопольської ЦБС Любов Олександрівну Сінєгіну.
![](/_nw/8/s81715505.jpg)
По завершенню ювілейної зустрічі усі гості бібліотеки вийшли на поріг, щоб відпустили у небо повітряні кульки побажань.
![](/_nw/8/s26871082.jpg)
|