Даний новий сайт має на меті дати вичерпну інформацію про Лесю Українку. В його основу покладено зібрання творів поетеси у 12 томах, видане в Києві видавництвом «Наукова думка» в 1975 – 1979 рр Він містить повне зібрання її оригінальних та перекладних творів, фольклорні записи, листування. У фотогалереї, представлено фото Лесі Українки, її родичів та знайомих, пам’ятні місця, допоміжні статті.
На цьому сайті ви можете знайти сторінку з цікавою інформацією про видатну письменницю: її твори, фольклорні записи, фотогалерея: автографи та видання творів Лесі Українки, а також її пам’ятні місця.
На цьому сайті ви побачите дуже багато цікавої інформації, це: біографія та аудиокниги великої письменниці, скорочені твори та коментарі, а також шкільні учнівські твори, статті, цікаві посилання.
Музей Лесі Українки в Ялті - один з чотирьох українських музеїв, присвячених великій поетесі нашого народу. У кожного з них - в Києві, Новоград-Волинському, Колодяжному, що на Волині, - своя історія. Але історія Ялтинського музею, наймолодшого серед них, мабуть, найскладніша. А вот чому вона найскладніша ви зможете пізнати, коли поринитесь у віртуальну подорож до музеїв Лесі Українки в Ялті.
Здесь можно ознакомиться с характеристикой литературного творчества Ларисы Петровны Косач, ее мировоззрения, творческого метода, основными идеями и мотивами лирики. Описываются творческие этапы развития поэтессы.
Доля дуже рано навчила Лесю Українку мужності, тому пафос нескореності, героїзму проймає усю творчість Лесі Українки.
На цьому сайті представлені фотографічні та живописні портрети Лесі Українки. Групові фотографії з участю Лесі Українки, а також поеми, драматичні твори, публіцистика, переклади та листи Лесі Українки.
http://www.peoples.ru/art/literature/poetry/contemporary/ukrainka/ На этой страничке вы углубитесь в творчество Леси Украинки, а также узнаете какие улицы, бульвары, университеты, а также театры названы в честь писательницы.