Четвер, 30.03.2023, 20:50
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна  Мій профіль Вихід Вхід                                                                               
Про ЦБС
Користувачам
Статистика

OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Європа-це ми
BookCrossing
Наші партнери
Календар
«  Березень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук

Пошукові системи інформаційних ресурсів Інтернет

Шановні користувачі!
 
       Для організації пошуку інформації в мережі Iнтернет призначено пошукові сервери (пошукові системи).
       Використовуючи такі сервери, можна подати запит на пошук потрібної інформації, а сервер (система) видасть вам список посилань (адрес) на електронні джерела, при цьому кожна адреса відіграє роль гіперпосилання, активізуючи яке, можна одразу ж відкрити відповідну сторінку. За принципом дії пошукові сервери поділяються на пошукові каталоги і пошукові індекси.
      Треба зазначити, що пошукові системи часто називають пошуковими машинами або машинами пошуку. Всього в світі існують сотні пошукових систем, і вибір якоїсь із них залежить від ваших власних уподобань.
 
ПОШУКОВІ СИСТЕМИ СВІТУ:
 
 
ПОШУКОВІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ
 
http://www.ukrop.com/  - Український об'єднаний портал:
інформація про Україну, останні новини, практично всі ресурси українського Інтернету, пошук необхідної інформації, каталог українських ресурсів.
 
http://meta.ua/  - Потужна повнотекстова пошукова система, має оригінальну базу даних. Підтримує розвинену мову запитів, пошук за окремими полями документів. Виконує пошук з урахуванням морфології української, російської та англійської мов. Посилання супроводжуються анотаціями. Зручний та швидкий перегляд результатів.
 
http://uaport.net/  - Портал має потужні пошукові можливості у текстах документів в мережі Інтернет, архівах української преси, українських новинах, товарах та послугах. Пошук виконується не тільки українською, а й російською, англійською, французькою та іншими мовами.
 
http://search.ukr.net/  - Глобальний мета-пошук інформації на пошукових серверах усього світу. Можливість пошуку інформації на музичних сайтах.
 
http://www.uazone.net/sesna/  - Пошукова система та каталог є однією з найсерйозніших розробок у сфері рубрикації української та україномовної частини Інтернету. Пошук виконується як за ключовими словами, так і за темами; в межах регіону або країни.
 
http://holms.ukrnet.net/  - Інформаційно-пошукова система та каталог.
 
ПОИСКОВИКИ РОССИИ:
 
http://tut-music.ru  - музыкальный поисковик
http://o-db.ru/  - поисковик по базам данных предприятий
http://wdl.org/ru/  - поисковик по Всемирной цифровой библиотеке на русском

Сайт створений при підтримці ЕГФ ЗНУ в м.Мелітополі